Jakie switche PoE do kamer IP i nie tylko! 48V | 24V | Overview.. ;)

Dyskusje na temat urządzeń warstwy 2 ze standardem PoE at/af.
aBaZ
Rozgadaniec
Posty: 223
Rejestracja: 11 sty 2018, 16:50

Jakie switche PoE do kamer IP i nie tylko! 48V | 24V | Overview.. ;)

Post autor: aBaZ » 01 kwie 2019, 12:56

Siemka,

Ostatnimi czasy dostaje bardzo dużo zapytań od Klientów o różne rozwiązania PoE ... np. jaki switch np. do kamer IP? Jaki switch PoE do routerów? Jak zasilić Mikrotika przez switch PoE? itd...
W związku z tym postanowiłem nagrać krótki filmik prezentujący różne rozwiązania PoE od Extralinka.

Zaprezentowałem switche 48 i 24V | zarządalne i niezarządzalne...

Jakie urządzenia pod jaki standard itd...

Zapraszam, do oglądania... :)

https://www.youtube.com/watch?v=Rb0adQsn4xs

Obrazek


Poniżej lista zaprezentowanych produktów:
EXTRALINK SFP 1.25G WDM

EXTRALINK SFP 1.25G 850NM

EXTRALINK DC-DC CONVERTER

EXTRALINK EXTRA-VISION

PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM

PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM

PATCHCORD LAN Kat.6A S/FTP 10Gbit/s

MIKROTIK RBWAPG-60AD-SA

MIKROTIK OMNITIKG-5HACD

MIKROTIK RB921UAGS-5SHPacT-NM

TELTONIKA RUT950

TOTOLINK A3002RU


Co o tym myślicie?
A jak Wy radzicie sobie z zasilaniem różnych urządzeń ? :)
angel
LinuX is not an alternative, LinuX is the Future!

ODPOWIEDZ