Tenda Powerline P200

Tematy dotyczące technologii bezprzewodowych.
Ubiquiti, Mimosa, Extralink, Mikrotik, Totolink itd..
irewol
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:00

Tenda Powerline P200

Post autor: irewol » 06 kwie 2018, 15:07

Witam! Mam następujący problem, gdyż u klienta pracują już inne powerline i P200 nie chciały mi się synchronizować. Pomyślałem, że usunę z sieci te inne i zastąpię wszystkie P200.
Chciałbym użyć adapterów Tenda P200 w dwóch różnych punktach obiektu. Czyli jeden adapter główny przy routerze oraz po jednym w dwóch innych pomieszczeniach.
Czy jeśli zakupię 2 zestawy, to uda mi się wykorzystać z tego drugiego zestawu jeden adapter, który sparuje się z tym pierwszym całym zestawem? Jeśli tak, to czy muszę stosować jakieś zabiegi techniczne, czy urządzenia sparują się automatycznie?
Czy może trzeba użyć dwóch osobnych kompletów, z których każdy działa niezależnie?
Z góry dziękuję za pomoc.

aBaZ
Entuzjasta
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2018, 16:50

Re: Tenda Powerline P200

Post autor: aBaZ » 13 kwie 2018, 15:58

irewol pisze:
06 kwie 2018, 15:07
Witam! Mam następujący problem, gdyż u klienta pracują już inne powerline i P200 nie chciały mi się synchronizować. Pomyślałem, że usunę z sieci te inne i zastąpię wszystkie P200.
Chciałbym użyć adapterów Tenda P200 w dwóch różnych punktach obiektu. Czyli jeden adapter główny przy routerze oraz po jednym w dwóch innych pomieszczeniach.
Czy jeśli zakupię 2 zestawy, to uda mi się wykorzystać z tego drugiego zestawu jeden adapter, który sparuje się z tym pierwszym całym zestawem? Jeśli tak, to czy muszę stosować jakieś zabiegi techniczne, czy urządzenia sparują się automatycznie?
Czy może trzeba użyć dwóch osobnych kompletów, z których każdy działa niezależnie?
Z góry dziękuję za pomoc.
Witam witam :)

Z tego co kojarzę to P200 można również kupić w wersji pojedynczej i wtedy można je bez problemu parować.
Natomiast jeśli chodzi o zestawy to jeśli pozwolisz musze sprawdzić temat i dam znaka jak to dziaała...
LinuX is not an alternative, LinuX is the Future!

ODPOWIEDZ